Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 83,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr TC577490

746 000 zł

8 988 zł /m²

Rata 3 490 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Łódź, Podchorążych

3 pokoje, mieszkanie 83,00 m², piętro 1, oferta nr , TC577490, Łódź, Podchorążych
TC577490 - zdjęcie nr 0
TC577490 - zdjęcie nr 1
TC577490 - zdjęcie nr 2
TC577490 - zdjęcie nr 3
TC577490 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

83,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1998

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę