Logo

Nowe mieszkanie, 56,63 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 26

447 377 zł

7 900 zł /m²

Rata 2 093 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Dobre

Dobra, Pl. Juliusza Słowackiego

3 pokoje, mieszkanie 56,63 m², piętro 3, oferta nr 26, Osiedle Dobre, Dobra, Pl. Juliusza Słowackiego
Osiedle Dobre - zdjęcie nr 0
Osiedle Dobre - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 56.63 m², 26
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,63 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Garaż:

garaż w budynku, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę