Nowe mieszkanie, 56,63 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 12
419 062 zł
7 400 zł /m²
Rata 1 961 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Dobre
Dobra, Pl. Juliusza Słowackiego

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
56,63 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,56 m
Garaż:
garaż w budynku, parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon
Termin oddania:
II kwartał 2027
Zapytaj o ofertę