Logo

Nowe mieszkanie, 35,82 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 15

290 142 zł

8 100 zł /m²

Rata 1 358 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Dobre

Dobra, Pl. Juliusza Słowackiego

2 pokoje, mieszkanie 35,82 m², piętro 2, oferta nr 15, Osiedle Dobre, Dobra, Pl. Juliusza Słowackiego
Osiedle Dobre - zdjęcie nr 0
Osiedle Dobre - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 35.82 m², 15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,82 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Garaż:

garaż w budynku, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę