Logo

Nowe mieszkanie, 61,49 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 6

418 132 zł

6 800 zł /m²

Rata 1 956 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Dobre

Dobra, Pl. Juliusza Słowackiego

3 pokoje, mieszkanie 61,49 m², parter, oferta nr 6, Osiedle Dobre, Dobra, Pl. Juliusza Słowackiego
Osiedle Dobre - zdjęcie nr 0
Osiedle Dobre - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 61.49 m², 6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,49 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Garaż:

garaż w budynku, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę