Logo

Nowe mieszkanie, 52,15 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2.A.0.04

843 526,25 zł

16 175,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 947 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Prado

Kraków, Prądnik Biały, ul. Piaszczysta

3 pokoje, mieszkanie 52,15 m², parter, oferta nr 2.A.0.04, Murapol Prado, Kraków, Prądnik Biały, ul. Piaszczysta
Murapol Prado - zdjęcie nr 0
Murapol Prado - zdjęcie nr 1
Murapol Prado - zdjęcie nr 2
Murapol Prado - zdjęcie nr 3
Murapol Prado - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 52.15 m², 2.A.0.04
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,15 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (52,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę