Logo

Nowe mieszkanie, 54,28 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.D.1.01

871 194,00 zł

16 050,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 076 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Prado

Kraków, Prądnik Biały, ul. Piaszczysta

3 pokoje, mieszkanie 54,28 m², piętro 1, oferta nr 1.D.1.01, Murapol Prado, Kraków, Prądnik Biały, ul. Piaszczysta
Murapol Prado - zdjęcie nr 0
Murapol Prado - zdjęcie nr 1
Murapol Prado - zdjęcie nr 2
Murapol Prado - zdjęcie nr 3
Murapol Prado - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 54.28 m², 1.D.1.01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,28 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę