Logo

Nowe mieszkanie, 63,99 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 2.C.0.03

1 019 040,75 zł

15 925,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 768 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Prado

Kraków, Prądnik Biały, ul. Piaszczysta

4 pokoje, mieszkanie 63,99 m², parter, oferta nr 2.C.0.03, Murapol Prado, Kraków, Prądnik Biały, ul. Piaszczysta
Murapol Prado - zdjęcie nr 0
Murapol Prado - zdjęcie nr 1
Murapol Prado - zdjęcie nr 2
Murapol Prado - zdjęcie nr 3
Murapol Prado - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.99 m², 2.C.0.03
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

63,99 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (37,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę