Logo

Nowe mieszkanie, 36,17 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 2.B.0.02

584 145,50 zł

16 150,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 733 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Prado

Kraków, Prądnik Biały, ul. Piaszczysta

2 pokoje, mieszkanie 36,17 m², parter, oferta nr 2.B.0.02, Murapol Prado, Kraków, Prądnik Biały, ul. Piaszczysta
Murapol Prado - zdjęcie nr 0
Murapol Prado - zdjęcie nr 1
Murapol Prado - zdjęcie nr 2
Murapol Prado - zdjęcie nr 3
Murapol Prado - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.17 m², 2.B.0.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,17 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (18,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę