Logo

Nowe mieszkanie, 27,42 m², 1 pokój, parter, oferta nr 2.B.0.12

534 690,00 zł

19 500,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 502 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Prado

Kraków, Prądnik Biały, ul. Piaszczysta

1 pokój, mieszkanie 27,42 m², parter, oferta nr 2.B.0.12, Murapol Prado, Kraków, Prądnik Biały, ul. Piaszczysta
Murapol Prado - zdjęcie nr 0
Murapol Prado - zdjęcie nr 1
Murapol Prado - zdjęcie nr 2
Murapol Prado - zdjęcie nr 3
Murapol Prado - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 27.42 m², 2.B.0.12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,42 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (12,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę