Logo

Nowe mieszkanie, 48,61 m², 3 pokoje, parter, oferta nr I/14

923 590 zł

19 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 321 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Orawska

SALON Z ANEKSEM17,82 m²SYPIALNIA11,49 m²GABINET10,46 m²ŁAZIENKA4,39 m²KORYTARZ4,45 m²OGRÓDEK14,19 m²
Wymiary mieszkania 48.61 m², I/14
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.61 m², I/14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,61 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (14,19 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę