Logo

Nowe mieszkanie, 30,63 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr I/10

670 797 zł

21 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 138 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Orawska

SALON Z ANEKSEM24,51 m²ŁAZIENKA4,47 m²PRZEDSIONEK1,65 m²BALKON5,62 m²
Wymiary mieszkania 30.63 m², I/10
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 30.63 m², I/10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,63 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,62 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę