Logo

Nowe mieszkanie, 29,87 m², 1 pokój, parter, oferta nr I/2

645 192 zł

21 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 019 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Orawska

SALON Z ANEKSEM23,81 m²ŁAZIENKA4,37 m²PRZEDSIONEK1,69 m²OGRÓDEK14,96 m²
Wymiary mieszkania 29.87 m², I/2
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 29.87 m², I/2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,87 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (14,96 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę