Logo

Nowe mieszkanie, 54,10 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A1.2.10

705 166 zł

13 034 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 299 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Ruczaj

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, ul. Obozowa

3 pokoje, mieszkanie 54,10 m², piętro 2, oferta nr A1.2.10, ATAL Ruczaj, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, ul. Obozowa
1 / 6
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 0
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 1
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 2
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 3
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 54.1 m², A1.2.10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,10 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,11 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę