Logo

Nowe mieszkanie, 60,20 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A5.0.37

782 600 zł

13 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 662 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Ruczaj

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, ul. Obozowa

3 pokoje, mieszkanie 60,20 m², parter, oferta nr A5.0.37, ATAL Ruczaj, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, ul. Obozowa
1 / 6
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 0
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 1
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 2
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 3
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 60.2 m², A5.0.37
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,20 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,98 m²), ogródek (30,25 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę