Logo

Nowe mieszkanie, 48,67 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A2.0.29

666 779 zł

13 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 120 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Ruczaj

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, ul. Obozowa

2 pokoje, mieszkanie 48,67 m², parter, oferta nr A2.0.29, ATAL Ruczaj, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, ul. Obozowa
1 / 6
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 0
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 1
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 2
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 3
ATAL Ruczaj - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 48.67 m², A2.0.29
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,67 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (11,73 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę