Logo

Nowe mieszkanie, 65,87 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr II/174

754 298 zł

11 451 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 529 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Cisowa, ul. Morska 254-262

3 pokoje, mieszkanie 65,87 m², piętro 4, oferta nr II/174, Miasteczko Nova Fala 2, Gdynia, Cisowa, ul. Morska 254-262
Miasteczko Nova Fala 2 - zdjęcie nr 0
Miasteczko Nova Fala 2 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 65.87 m², II/174
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,87 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (8,48 m²), balkon (4,90 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę