Logo

Nowe mieszkanie, 57,94 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr OH3-2/K/3/293

706 868 zł

12 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 307 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Hemara 3

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Mariana Hemara

3 pokoje, mieszkanie 57,94 m², piętro 2, oferta nr OH3-2/K/3/293, Osiedle Hemara 3, Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Mariana Hemara
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 0
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 1
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 2
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 3
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 57.94 m², OH3-2/K/3/293
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,94 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,37 m²)

Termin oddania:

etap IIIb - kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę