Logo

Nowe mieszkanie, 37,18 m², 1 pokój, parter, oferta nr OH3-2/J/1/255

501 930 zł

13 500 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 348 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Hemara 3

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Mariana Hemara

1 pokój, mieszkanie 37,18 m², parter, oferta nr OH3-2/J/1/255, Osiedle Hemara 3, Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Mariana Hemara
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 0
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 1
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 2
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 3
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.18 m², OH3-2/J/1/255
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,18 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (12,37 m²)

Termin oddania:

etap IIIb - kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę