Logo

Nowe mieszkanie, 57,08 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr OH3-2/I/2/233

702 084 zł

12 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 285 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Hemara 3

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Mariana Hemara

3 pokoje, mieszkanie 57,08 m², piętro 1, oferta nr OH3-2/I/2/233, Osiedle Hemara 3, Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Mariana Hemara
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 0
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 1
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 2
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 3
Osiedle Hemara 3 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 57.08 m², OH3-2/I/2/233
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,08 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,61 m²)

Termin oddania:

etap IIIb - kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę