Logo

Nowe mieszkanie, 61,89 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 11-4-55

839 000 zł

13 556 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 925 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Sołtysowice, ul. Lothara Herbsta

3 pokoje, mieszkanie 61,89 m², piętro 4, oferta nr 11-4-55, Lokum la Vida Etap II, Wrocław, Sołtysowice, ul. Lothara Herbsta
Lokum la Vida Etap II - zdjęcie nr 0
Lokum la Vida Etap II - zdjęcie nr 1
Lokum la Vida Etap II - zdjęcie nr 2
Lokum la Vida Etap II - zdjęcie nr 3
Lokum la Vida Etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 61.89 m², 11-4-55
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,89 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,43 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Certyfikat energetyczny (plik):

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę