Nowe mieszkanie, 64,45 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 9-0-4
899 000 zł
13 949 zł /m²
okazyjna cena
Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Lokum la Vida Etap II
Wrocław, Sołtysowice, ul. Lothara Herbsta

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
64,45 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S), wschód (E)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (51,41 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Certyfikat energetyczny (plik):
Negocjuj cenę