Nowe mieszkanie, 80,74 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 9-1-14
1 009 000 zł
12 497 zł /m²
okazyjna cena
Rata 4 721 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Lokum la Vida Etap II
Wrocław, Sołtysowice, ul. Lothara Herbsta

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
80,74 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), zachód (W)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,04 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Certyfikat energetyczny (plik):
Negocjuj cenę