Logo

Nowe mieszkanie, 56,54 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 5A

777 425 zł

13 750 zł /m²

Rata 3 637 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Ogrody

Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Kuligowska 3B

3 pokoje, mieszkanie 56,54 m², parter, oferta nr 5A, Nowe Ogrody, Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Kuligowska 3B
1 / 2
Nowe Ogrody - zdjęcie nr 0
Nowe Ogrody - zdjęcie nr 1
Nowe Ogrody - zdjęcie nr 2
Nowe Ogrody - zdjęcie nr 3
Nowe Ogrody - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 56.54 m², 5A
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,54 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

2

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (50,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę