Logo

Nowe mieszkanie, 76,02 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 5B

889 434 zł

11 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 161 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Ogrody

Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Kuligowska 3B

4 pokoje, mieszkanie 76,02 m², piętro 1, oferta nr 5B, Nowe Ogrody, Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Kuligowska 3B
1 / 2
Nowe Ogrody - zdjęcie nr 0
Nowe Ogrody - zdjęcie nr 1
Nowe Ogrody - zdjęcie nr 2
Nowe Ogrody - zdjęcie nr 3
Nowe Ogrody - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 76.02 m², 5B
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

76,02 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

2

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (40,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę