Logo

Nowe mieszkanie, 63,98 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr KR6/B/1/5

831 740 zł

13 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 892 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Przedmieście Oławskie, ul. Krakowska

3 pokoje, mieszkanie 63,98 m², piętro 1, oferta nr KR6/B/1/5, Apartamenty Krakowska 6, Wrocław, Przedmieście Oławskie, Krzyki, ul. Krakowska
Apartamenty Krakowska 6 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Krakowska 6 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Krakowska 6 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Krakowska 6 - zdjęcie nr 3
Apartamenty Krakowska 6 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.98 m², KR6/B/1/5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,98 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (10,16 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę