Nowe mieszkanie, 62,77 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr KR6/A/2/5
834 841 zł
13 300 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 906 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Apartamenty Krakowska 6
Wrocław, Przedmieście Oławskie, ul. Krakowska

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
62,77 m²
Piętro:
2 piętro
Wys. mieszkania:
2,65 m
Strony świata:
południe (S), zachód (W)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,70 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027
Zapytaj o ofertę