Logo

Nowe mieszkanie, 74,82 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr SU1/A/2/4

1 204 602 zł

16 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 636 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sady Ursynów 1

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Koprowskiego / Pieskowa Skała

3 pokoje, mieszkanie 74,82 m², piętro 2, oferta nr SU1/A/2/4, Sady Ursynów 1, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Koprowskiego / Pieskowa Skała
SALON Z ANEKSEM29,60 m²SYPIALNIA17,68 m²SYPIALNIA10,11 m²ŁAZIENKA4,95 m²ŁAZIENKA4,00 m²KORYTARZ4,24 m²PRZEDSIONEK4,17 m²BALKON17,52 m²
Wymiary mieszkania 74.82 m², SU1/A/2/4
Sady Ursynów 1 - zdjęcie nr 0
Sady Ursynów 1 - zdjęcie nr 1
Sady Ursynów 1 - zdjęcie nr 2
Sady Ursynów 1 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 74.82 m², SU1/A/2/4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,82 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (17,52 m²)

Termin oddania:

I etap - II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę