Logo

Nowe mieszkanie, 74,92 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 30/XY-F1.D.06.01

1 276 000 zł

17 032 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 970 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja XYZ Place

Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 32

3 pokoje, mieszkanie 74,92 m², piętro 6, oferta nr 30/XY-F1.D.06.01, XYZ Place, Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 32
XYZ Place - zdjęcie nr 0
XYZ Place - zdjęcie nr 1
XYZ Place - zdjęcie nr 2
XYZ Place - zdjęcie nr 3
XYZ Place - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 74.92 m², 30/XY-F1.D.06.01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,92 m²

Piętro:

6 piętro

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę