Logo

Nowe mieszkanie, 35,43 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 30/XY-F1.B.07.02

816 000 zł

23 031 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 818 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja XYZ Place

Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 32

2 pokoje, mieszkanie 35,43 m², piętro 7, oferta nr 30/XY-F1.B.07.02, XYZ Place, Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 32
XYZ Place - zdjęcie nr 0
XYZ Place - zdjęcie nr 1
XYZ Place - zdjęcie nr 2
XYZ Place - zdjęcie nr 3
XYZ Place - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.43 m², 30/XY-F1.B.07.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,43 m²

Piętro:

7 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,80 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę