Logo

Nowe mieszkanie, 39,10 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr 30/XY-F1.D.08.02

840 000 zł

21 483 zł /m²

Rata 3 930 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja XYZ Place

Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 32

2 pokoje, mieszkanie 39,10 m², piętro 8, oferta nr 30/XY-F1.D.08.02, XYZ Place, Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 32
XYZ Place - zdjęcie nr 0
XYZ Place - zdjęcie nr 1
XYZ Place - zdjęcie nr 2
XYZ Place - zdjęcie nr 3
XYZ Place - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.1 m², 30/XY-F1.D.08.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,10 m²

Piętro:

8 piętro

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę