Logo

Nowe mieszkanie, 55,68 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A.4.6

1 389 773 zł

24 960 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 502 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja K48

Gdańsk, Przymorze, ul. Kołobrzeska 48

3 pokoje, mieszkanie 55,68 m², piętro 4, oferta nr A.4.6, K48, Gdańsk, Przymorze, ul. Kołobrzeska 48
K48 - zdjęcie nr 0
K48 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 55.68 m², A.4.6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,68 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (8,50 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę