Logo

Nowe mieszkanie, 44,05 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A.3.10

955 400 zł

21 689 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 470 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja K48

Gdańsk, Przymorze, ul. Kołobrzeska 48

2 pokoje, mieszkanie 44,05 m², piętro 3, oferta nr A.3.10, K48, Gdańsk, Przymorze, ul. Kołobrzeska 48
K48 - zdjęcie nr 0
K48 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 44.05 m², A.3.10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,05 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,00 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę