Logo

Nowe mieszkanie, 67,48 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.1.4

1 045 805 zł

15 498 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 893 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja K48

Gdańsk, Przymorze, ul. Kołobrzeska 48

3 pokoje, mieszkanie 67,48 m², piętro 1, oferta nr A.1.4, K48, Gdańsk, Przymorze, ul. Kołobrzeska 48
K48 - zdjęcie nr 0
K48 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 67.48 m², A.1.4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,48 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,80 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę