Logo

Nowe mieszkanie, 86,24 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.1.1

1 491 090 zł

17 290 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 976 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja K48

Gdańsk, Przymorze, ul. Kołobrzeska 48

4 pokoje, mieszkanie 86,24 m², piętro 1, oferta nr A.1.1, K48, Gdańsk, Przymorze, ul. Kołobrzeska 48
K48 - zdjęcie nr 0
K48 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 86.24 m², A.1.1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

86,24 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,40 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę