Logo

Nowe mieszkanie, 69,69 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 53

850 218 zł

12 200 zł /m²

Rata 3 978 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Pruszcz Gdański, ul. Kasprowicza

SALON21,58 m²KUCHNIA9,94 m²SYPIALNIA11,66 m²SYPIALNIA10,36 m²ŁAZIENKA5,01 m²WC1,46 m²KORYTARZ9,68 m²BALKON6,30 m²
Wymiary mieszkania 69.69 m², 53
Osiedle Kasprowicza - zdjęcie nr 0
Osiedle Kasprowicza - zdjęcie nr 1
Osiedle Kasprowicza - zdjęcie nr 2
Osiedle Kasprowicza - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 69.69 m², 53
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,69 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,30 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę