Logo

Nowe mieszkanie, 56,21 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 31

713 867 zł

12 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 340 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Pruszcz Gdański, ul. Kasprowicza

SALON Z ANEKSEM20,94 m²SYPIALNIA15,39 m²SYPIALNIA9,72 m²ŁAZIENKA4,83 m²KORYTARZ5,33 m²BALKON6,30 m²
Wymiary mieszkania 56.21 m², 31
Osiedle Kasprowicza - zdjęcie nr 0
Osiedle Kasprowicza - zdjęcie nr 1
Osiedle Kasprowicza - zdjęcie nr 2
Osiedle Kasprowicza - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.21 m², 31
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,21 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,30 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę