Logo

Nowe mieszkanie, 61,37 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 29

767 125 zł

12 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 589 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Pruszcz Gdański, ul. Kasprowicza

SALON Z ANEKSEM23,22 m²SYPIALNIA12,93 m²SYPIALNIA12,49 m²ŁAZIENKA4,47 m²WC1,41 m²KORYTARZ6,85 m²BALKON4,56 m²
Wymiary mieszkania 61.37 m², 29
Osiedle Kasprowicza - zdjęcie nr 0
Osiedle Kasprowicza - zdjęcie nr 1
Osiedle Kasprowicza - zdjęcie nr 2
Osiedle Kasprowicza - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 61.37 m², 29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,37 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,56 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę