Logo

Nowe mieszkanie, 59,36 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M12

1 038 800 zł

17 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 860 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Praga Południe, Gocławek, ul. Jordanowska 18

3 pokoje, mieszkanie 59,36 m², piętro 2, oferta nr M12, Apartamenty Jordanowska, Warszawa, Praga Południe, Gocławek, ul. Jordanowska 18
SALON Z ANEKSEM27,23 m²SYPIALNIA10,29 m²SYPIALNIA8,13 m²ŁAZIENKA4,19 m²WC1,62 m²KORYTARZ7,89 m²BALKON4,50 m²
Wymiary mieszkania 59.36 m², M12
Wirtualna makieta 3D mieszkania 59.36 m², M12
M12
Plan piętra
Apartamenty Jordanowska - zdjęcie nr 0
Apartamenty Jordanowska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 59.36 m², M12
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,36 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę