Logo

Nowe mieszkanie, 63,04 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr Nr 21

1 012 738 zł

16 065 zł /m²

Rata 4 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Greenwood Park

Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, ul. Jeździecka 30

3 pokoje, mieszkanie 63,04 m², piętro 3, oferta nr Nr 21, Greenwood Park , Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, ul. Jeździecka 30
Greenwood Park  - zdjęcie nr 0
Greenwood Park  - zdjęcie nr 1
Greenwood Park  - zdjęcie nr 2
Greenwood Park  - zdjęcie nr 3
Greenwood Park  - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.04 m², Nr 21
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,04 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę