Logo

Nowe mieszkanie, 70,62 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr Nr 18

1 104 850 zł

15 645 zł /m²

Rata 5 169 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Greenwood Park

Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, ul. Jeździecka 30

4 pokoje, mieszkanie 70,62 m², piętro 2, oferta nr Nr 18, Greenwood Park , Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, ul. Jeździecka 30
Greenwood Park  - zdjęcie nr 0
Greenwood Park  - zdjęcie nr 1
Greenwood Park  - zdjęcie nr 2
Greenwood Park  - zdjęcie nr 3
Greenwood Park  - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 70.62 m², Nr 18
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

70,62 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę