Logo

Nowe mieszkanie, 47,07 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr Nr 104

775 949 zł

16 485 zł /m²

Rata 3 630 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Greenwood Park

Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, ul. Jeździecka 30

2 pokoje, mieszkanie 47,07 m², piętro 3, oferta nr Nr 104, Greenwood Park , Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, ul. Jeździecka 30
Greenwood Park  - zdjęcie nr 0
Greenwood Park  - zdjęcie nr 1
Greenwood Park  - zdjęcie nr 2
Greenwood Park  - zdjęcie nr 3
Greenwood Park  - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 47.07 m², Nr 104
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,07 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę