Logo

Nowe mieszkanie, 61,04 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 47

714 168 zł

11 700 zł /m²

Rata 3 341 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Toruń, Wrzosy, JAR, ul. J. Heweliusza 15, 15A

3 pokoje, mieszkanie 61,04 m², piętro 1, oferta nr 47, Osiedle JAR Heweliusza - bud. D, Toruń, Wrzosy, JAR, ul. J. Heweliusza 15, 15A
SALON Z ANEKSEM26,97 m²SYPIALNIA10,39 m²SYPIALNIA9,29 m²ŁAZIENKA6,31 m²KORYTARZ8,08 m²BALKON16,20 m²BALKON6,45 m²
Wymiary mieszkania 61.04 m², 47
Wirtualna makieta 3D mieszkania 61.04 m², 47
47
Plan piętra
Osiedle JAR Heweliusza - bud. D - zdjęcie nr 0
Osiedle JAR Heweliusza - bud. D - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 61.04 m², 47
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,04 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (16,20 m²), balkon (6,45 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę