Logo

Nowe mieszkanie, 86,52 m², 5 pokoi, parter, oferta nr 9

917 112 zł

10 600 zł /m²

Rata 4 291 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Toruń, Wrzosy, JAR, ul. J. Heweliusza 15, 15A

5 pokoi, mieszkanie 86,52 m², parter, oferta nr 9, Osiedle JAR Heweliusza - bud. D, Toruń, Wrzosy, JAR, ul. J. Heweliusza 15, 15A
SALON Z ANEKSEM26,70 m²SYPIALNIA12,01 m²SYPIALNIA10,71 m²SYPIALNIA9,74 m²SYPIALNIA9,02 m²ŁAZIENKA4,77 m²WC1,83 m²KORYTARZ11,74 m²OGRÓDEK12,05 m²
Wymiary mieszkania 86.52 m², 9
Wirtualna makieta 3D mieszkania 86.52 m², 9
9
Plan piętra
Osiedle JAR Heweliusza - bud. D - zdjęcie nr 0
Osiedle JAR Heweliusza - bud. D - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 86.52 m², 9
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

86,52 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (12,05 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę