Logo

Nowe mieszkanie, 52,00 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr A6.4.51

608 400 zł

11 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 847 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Cascada

Łódź, Bałuty, ul. Inflacka 120

3 pokoje, mieszkanie 52,00 m², piętro 6, oferta nr A6.4.51, Cascada, Łódź, Bałuty, ul. Inflacka 120
Cascada - zdjęcie nr 0
Cascada - zdjęcie nr 1
Cascada - zdjęcie nr 2
Cascada - zdjęcie nr 3
Cascada - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 52 m², A6.4.51
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,00 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,60 m²)

Termin oddania:

maj 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę