+4
Nowe mieszkanie, 46,70 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A3.7.30
504 360 zł
10 800 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 360 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Cascada
Łódź, Bałuty, ul. Inflacka 120

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
46,70 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
zachód (W)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,90 m²)
Termin oddania:
maj 2028
Zapytaj o ofertę