Logo

Nowe mieszkanie, 60,60 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr A5.2.41

672 660 zł

11 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Cascada

Łódź, Bałuty, ul. Inflacka 120

3 pokoje, mieszkanie 60,60 m², piętro 5, oferta nr A5.2.41, Cascada, Łódź, Bałuty, ul. Inflacka 120
Cascada - zdjęcie nr 0
Cascada - zdjęcie nr 1
Cascada - zdjęcie nr 2
Cascada - zdjęcie nr 3
Cascada - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 60.6 m², A5.2.41
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,60 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,80 m²)

Termin oddania:

maj 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę