Logo

Nowe mieszkanie, 54,43 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A 6.1

930 751 zł

17 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 355 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja City Łobzów

Kraków, Bronowice, Łobzów, ul. Głowackiego 60

3 pokoje, mieszkanie 54,43 m², piętro 4, oferta nr A 6.1, City Łobzów, Kraków, Bronowice, Łobzów, ul. Głowackiego 60
City Łobzów - zdjęcie nr 0
City Łobzów - zdjęcie nr 1
City Łobzów - zdjęcie nr 2
City Łobzów - zdjęcie nr 3
City Łobzów - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 54.43 m², A 6.1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,43 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1