Logo

Nowe mieszkanie, 25,38 m², 1 pokój, przyziemie, oferta nr B 1.2

456 332 zł

17 980 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 135 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja City Łobzów

Kraków, Bronowice, Łobzów, ul. Głowackiego 60

1 pokój, mieszkanie 25,38 m², przyziemie, oferta nr B 1.2, City Łobzów, Kraków, Bronowice, Łobzów, ul. Głowackiego 60
City Łobzów - zdjęcie nr 0
City Łobzów - zdjęcie nr 1
City Łobzów - zdjęcie nr 2
City Łobzów - zdjęcie nr 3
City Łobzów - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 25.38 m², B 1.2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,38 m²

Piętro:

przyziemie

Liczba poziomów:

1