Logo

Nowe mieszkanie, 62,34 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B 2.7

975 403 zł

15 647 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 564 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja City Łobzów

Kraków, Bronowice, Łobzów, ul. Głowackiego 60

3 pokoje, mieszkanie 62,34 m², parter, oferta nr B 2.7, City Łobzów, Kraków, Bronowice, Łobzów, ul. Głowackiego 60
City Łobzów - zdjęcie nr 0
City Łobzów - zdjęcie nr 1
City Łobzów - zdjęcie nr 2
City Łobzów - zdjęcie nr 3
City Łobzów - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 62.34 m², B 2.7
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,34 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt